Ambitnie i z rozsądkiem

Podnosimy standardy

pośrednictwa rynku nieruchomości

Pomagamy sprzedawać nieruchomości szybciej i za lepszą cenę.

Zobacz Jak
Najważniejsza Jest Jakość

Fotografia nieruchomości z najwyższej półki

Wierzymy, że każda nieruchomość wystawiana na sprzedaż powinna być wspierana fotografiami najwyższej jakości. Profesjonalna fotografia wnętrz jest jednym z najważniejszych narzędzi marketingowych pozwalających wybić się nieruchomości ponad konkurencję na portalach ogłoszeniowych podnosząc oglądalność nieruchomości o średnio 125%.
Każdy z naszych fotografów posiada ogrom doświadczenia, wiedzy i kreatywnych pomysłów, które skutecznie wykorzystuje w swojej pracy. Używamy jedynie najwyższej klasy aparatów fotograficznych, szerokokątnych obiektywów i lamp błyskowych.
Aby upewnić się, że dotrzymasz od nas perfekcyjne zdjęcia możesz samemu określić listę zdjęć jakie chcesz otrzymać lub zdać się na doświadczenie i kreatywność naszego fotografa. Każde zdjęcie będzie poddane obróbce przez naszych specjalistów od postprodukcji, dzięki czemu Twoją nieruchomość pokazujemy zawsze z najlepszej strony.

Wideo Showreel 1:34

Zobacz showreel produkcji wideo, które pomagają sprzedawać nieruchomości naszych klientów.

Każde Miejsce Ma Swoją Historię

Wciągające Wideo

Wideo jest idealnym narzędziem pozwalającym Twoim klientom obejrzeć nieruchomość z zupełnie innej perspektywy niż robią to zdjęcia. Płynne ruchy kamery, oddająca klimat muzyka oraz kreatywna edycja dodają głębi i emocjonalnie łączą widzów ze stylem życia reprezentowanym przez daną nieruchomość.
Ponadto wideo może służyć jako pierwsze oprowadzenie klienta po nieruchomości. Jeśli klient zadzwoni aby zobaczyć nieruchomość na żywo oznacza to, że jest nią naprawdę zainteresowany, a nie chce jej "tylko obejrzeć".
- - -
Nasi wyszkoleni fotografowie nagrywają materiał wideo najwyższej klasy. Używamy tylko najlepszego sprzętu. Pozwala nam to uzyskać piękne kolory oraz małą głębię ostrości, które nadają filmowości wszystkim naszym produkcjom.
Wierzymy, że wideo jest przyszłością marketingu nieruchomości i już teraz na zachodnim rynku staje się podstawowym narzędziem w arsenale kreatywnego pośrednika.

Z Głową W Chmurach

Fotografia i wideo z drona

Dzięki wykorzystaniu dobrodziejstwa najnowszych technologii dostarczamy fotografię powietrzną i wideo najwyższej jakości. Nasze drony kręcą materiał w rozdzielczości 4K, a doświadczeni piloci znajdują najlepsze ujęcia, aby dodać filmowości oferowanym przez nas produkcjom.

Krystalicznie czysty obraz dzięki rozdzielczości 4K
Płynne, filmowe ujęcia
Latamy przy dobrej pogodzie i widoczności
Techniczne Wyzwania

Rzuty Nieruchomości

Nasi fotografowie używają wysokiej klasy dalmierzy laserowych podczas przygotowywania rzutów nieruchomości. Szkice natychmiast dostarczane są do projektantów, którzy tworzą rzuty z niezwykłą dbałością o szczegóły. Dostarczamy pełne detalów rzuty nieruchomości, na których zaznaczone jest wyposażenie kuchni i łazienek, wymiary każdego pomieszczenia, drzwi, okna i wiele innych elementów. Nasze rzuty prezentują się niezwykle schludnie i profesjonalnie.
Ponadto oferujemy darmowy retusz przygotowanych rzutów, jako część naszej wewnętrznej polityki dbałości o klienta.

Odrobina Magii

Obróbka Fotografii

Profesjonalna obróbka fotografii jest wisienką na torcie pracy naszych fotografów. Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprogramowania i sprawdzonych technik obróbki nasze zdjęcia są pełne żywych kolorów, dają poczucie niesamowitej lekkości. Przygotowane dla Was fotografie wybiją się ponad konkurencję i przyciągną uwagę wielu klientów.

Z Pasji Do Designu

Broszury i Foldery Informacyjne

Nasi projektanci to w większości pasjonaci designu, którzy podczas realizacji każdego kreatywnego wyzwania tworzą oryginalne i ambitne projekty. Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprogramowania i indywidualnego podejścia nasi designerzy tworzą nowoczesne i unikalne broszury oraz foldery informacyjne.

Podoba Ci się to co widzisz?

Porozmawiajmy.

Napisz do nas