Kariera czeka na Ciebie

Zostań fotografem SNAPSPACE. i zarabiaj na swojej pasji

Dołącz do rodziny SNAPSPACE., w której pracujesz tak jak lubisz i tam gdzie lubisz, kontrolując to ile zarabiasz.
Rozpoczęcie kariery jako fotograf nieruchomości nigdy nie było tak łatwe. Korzystając z naszych sprawdzonych technik fotografowania i filmowania uzbroimy Cię w arsenał umiejętności, które pozwolą Ci sprostać każdemu zleceniu.

Jak zacząć pracę ze SNAPSPACE.?

JEDEN

Wypełnij formularz na dole strony

Powiedz nam jakie masz doświadczenie, jaki posiadasz sprzęt oraz gdzie i jak często chciałbyś pracować.
Twoja aplikacja trafi do naszego działu rekrutacji, gdzie zostanie wnikliwie rozpatrzona. W przeciągu kilku dni odpowiemy na Twoje zgłoszenie i umówimy się na pierwsze spotkanie online.

DWA

Przejdź szkolenie oraz weryfikację

Chcemy, aby każdy z naszych fotografów był najlepszy jak to tylko możliwe – nie tylko jako fotograf/filmowiec, ale również jako przedsiębiorca. Zanim otrzymasz pierwsze zlecenia przejdziesz specjalistyczne szkolenie z technik fotograficznych i filmowych używanych przez SNAPSPACE., zapoznasz się z wymaganiami technicznymi wykonywania rzutów nieruchomości oraz otrzymasz materiały szkoleniowe wspomagające Cię w procesie szlifowania swoich umiejętności.
Bardzo dbamy o to, aby współpraca naszych fotografów z klientami stała na najwyższym poziomie. Zanim otrzymasz od nas pierwsze zlecenie – przejdziesz tzw. „background check” – musimy upewnić się, że nasi klienci są w dobrych rękach.

TRZY

Wykonaj swoją pierwszą sesję pod okiem fotografa SNAPSPACE.

Co jest najlepszego w pracy jako fotograf SNAPSPACE.? To, że zlecenia same przychodzą do Ciebie. Gdy tylko pojawi się zlecenie w Twojej okolicy, otrzymasz od nas powiadomienie na swoim koncie SNAPSPACE i jesteś gotowy na realizację swojego pierwszego zlecenia. Udasz się na sesję z jednym z naszych doświadczonych fotografów, na miejscu wykonasz swoje pierwsze zlecenie, prześlesz pliki na serwer, a my damy Ci konstruktywny feedback i powiemy co powinieneś poprawić.
Od momentu, gdy spotkasz się z właścicielem nieruchomości zaczynasz budować swoją markę, jako fotograf SNAPSPACE. Będziemy Cię wspierać podczas naszej współpracy oferując dodatkowe szkolenia, materiały i podpowiedzi. Możesz do nas dzwonić w każdej chwili.

CZTERY

Otrzymuj powiadomienia o kolejnych zleceniach, uploaduj materiały na nasz serwer i zacznij zarabiać

Po realizacji każdego zlecenia, gdy masz już perfekcyjne zdjęcia i wideo – jedyne co musisz zrobić to ponazywać pliki i przesłać je do nas. Zajmiemy się edycją za Ciebie i dostarczymy materiały do klienta, tak abyś był gotowy na kolejne sesje już następnego dnia.
Na koniec miesiąca wystawiasz nam fakturę, a my płacimy. Proste.

Zainteresowany?

Wypełnij poniższy formularz